Arrow

Artık sıradanlaşan şehir efsanelerinden biri Arrow. Şehrini kurtarmak, korumak isteyen kostümlü bir adam ve o yalnız bırakmayan takım arkadaşları. Aslında başlarda Arrow tek başınaydı sonradan kostümlü başka karakterler çıkmaya başladı. Kimisi kendine yardım eden yakın arkadaşlarından oldu, kimisi şehrine zarar vermeye çalışan insanlardan. Çok fazla kostümlü karakter olması bence pek iyi olmadı ama aksini düşünen çok kişi de var.

Arrow olarak bildiğimiz kostümlü kahramanımız Oliver Queen, aslında büyük şirketleri olan varlıklı bir ailenin çocuğu. Playboy olarak tanımlanan tiplerden yani. Okyanuslardaki bir gezintisinde başına gelen kazadan sağ çıkmayı başarmış ve kendini bir adada bulmuştur. Bu adada geçirdiği 5 yıl onu bambaşka bir insana dönüştürür. 5 yıl boyunca haber alınamadığı için herkes tarafından ölü bilinmektedir. Yeni kişiliği ile şehre dönen Oliver, görevini kendini kamufle ederek gerçekleştireceği için bir süre gündüzleri Oliver geceleri Arrow olarak yaşamaya devam eder. Zamanla sırrını paylaşacağı arkadaşları ile takımını genişleterek Starling City şehrini korumak adına elinden gelen her şeyi yapar. Önce babasını sonra annesini kaybeden Oliver, aile şirketini ayakta tutmaya ve kardeşi Thea’ya sahip çıkması gerektiğini bildiği için, bunların hiç biri onun için kolay olmayacak.

Aksiyonu bol olan dizinin ne kadar daha devam edeceği şüpheli. Arrow’un yanı sıra bilgisayar dehası gözlüklü zeki kızımız Felicitiy, Oliver’ın hem eski sevgilisi hem eski baldızı olan (orası biraz karışık) güzel avukatımız Laurel, sadık dostumuz eski asker John gibi göze çarpan diğer karakterler zamanla sıkılanları tutunduruyor diziye. 2012 yapımı dizi 4. sezonu ile şuan devam etmekte. Önceki sezonlara nazaran şimdilerde biraz sıkılmışlığım var ama yine de bırakamadım güncel olarak izlemeye devam ediyorum. Bakalım nereye kadar devam edecek.

Fragman;

imdb;

http://www.imdb.com/title/tt2193021/?ref_=nv_sr_1

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın